krzesła biurowe Jest 46 produktów.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

Pokazuje 1 - 20 z 46 elementów

MARKA INTERSTUHL:CIESZ SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ SIEDZENIA

Marka Interstuhl obejmuje wszystkie rodzaje potrzeb biurowych. Zakres produktów obejmuje rozwiązania do siedzenia , dla recepcji, poczekalni, przestrzenie biurowe w tym krzesła biurowe,do obszarów komunikacyjnych i obszarów do regeneracji. Rozwiązania do siedzenia Interstuhl łączą w sobie innowacyjne, wyrafinowane parametry techniczne z zaskakującą estetyką i maksymalną ekologiczną, ekonomiczną i ergonomiczną wydajnością krzeseł biurowych..Rezultatem są krzesła i meble, które zapewniają najlepszy możliwy komfort siedzenia. Produkty Interstuhl są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem wyspecjalizowanych partnerów handlowych, dzięki czemu klienci zawsze mogą być pewni otrzymania fachowej porady.

KAŻDE KRZESŁO BIUROWE MOŻE BYĆ DOSKONAŁYM SIEDZISKIEM

Wysokiej jakości i nowoczesne krzesło biurowe jest najlepszym warunkiem zdrowej pracy przy biurku. Nie daje jednak żadnej gwarancji, że pracownicy właściwie na nim siedzą. Tylko dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu krzesło biurowe można indywidualnie dostosować do wymogów ergonomicznych siedzącej na nim osoby. I to wszystko sprowadza się do tego. Przecież żadne ciało nie jest zaprojektowane zgodnie z ustawieniami fabrycznymi. Dlatego nowa mantra brzmi: nie tylko siadaj, najpierw odpowiednio ustaw krzesło!

SIEDZENIE VS ZDROWE SIEDZENIE

Chociaż coraz więcej osób zarabia pieniądze przed ekranem, prawie żaden z nich nie zwraca uwagi na to, co mogą zrobić, aby przeciwdziałać typowym konsekwencjom niewłaściwego siedzenia. Wszyscy wiemy, że siedzenie przez długi czas może powodować problemy z napięciem i krążeniem, a także problemy z plecami. Wiemy również, że stawy, mięśnie i układ krążenia są poddawane szczególnym obciążeniom z powodu siedzenia przez długi czas. Ale mało kto wie, że odpowiednie dostosowanie krzesła może znacznie złagodzić wiele z tych skutków. Często po prostu siadamy na niewłaściwie wyregulowanym lub całkowicie nieskorygowanym krześle - na którym nasze ciało nie tylko musi się zmagać z siedzeniem samym w sobie, ale również z kompensacją całkowicie nieodpowiedniej postawy. Każdy z nas ma inną sylwetkę i inne wymagania w zakresie wsparcia. Dlatego koncepcja jest prosta:wszystko, co można regulować w nowoczesnym krześle biurowym, powinno być właściwie dostosowane.

WYSOKOŚĆ SIEDZENIA: UTRZYMUJ SWOJE STOPY NA ZIEMI !

Wielu pracowników idzie prosto do regulacji wysokości. Ale zazwyczaj ustawiają wysokość według czucia - lub wysokości klawiatury. A potem często zdarza się, że ich stopy są wychylane w powietrzu lub ich kolana są nadmiernie nachylone. Powinno być możliwe umieszczenie obu stóp na ziemi,podczas gdy kolana są zgięte pod kątem około 90 stopni. Zagięcie ramion powinno również tworzyć kąt 90 stopni, gdy ręce są na klawiaturze. Efekt można odczuć natychmiast. Ramiona nie są ciągnięte w górę, ale zwisają swobodnie i prosto. Ponieważ stopy nie kołyszą się, nie ma napięcia na mięśniach pleców. Bardzo ważne: przy ustawianiu wysokości siedzenia, twoje miednica nie powinno być oparta na krawędzi siedzenia, ale powinno być przesunięte do tyłu blisko oparcia. W tej pozycji oparcie pleców znacznie zmniejsza naprężenie pleców. Ciało jest miarą wszystkich rzeczy. Nie mebel.

OPARCIE: RELAX!

Oparcie jest zwykle używane w pozycji, w której się znajduje. A negatywne konsekwencje tego są ogromne: jeśli ciało nie styka się z oparciem, plecy są stale napięte. Ponadto wielu pracowników pochyla się do przodu podczas pracy. W rzeczywistości kręgosłup tworzy niewielki kształt S, który staje się coraz bardziej uniesiony z powodu złej postawy. Tak zwane podparcia lędźwiowe, tj. krzywa w oparciu na wysokości krzywej, powinny zapobiegać tej zmianie. Aby to zrobić, oparcie siedzenia musi zawsze pozostawać w kontakcie z plecami. Znalazłeś idealną pozycję, jeśli plecy są w pełnym kontakcie z oparciem, w pozycji pionowej i nie oddzielają się od oparcia nawet podczas lekkich ruchów. Podparcie lędźwiowe powinno być praktycznie niezauważone bezpośrednio na krzywej S.

TO JEDYNE DLA MNIE!

Nie każde krzesło biurowe nadaje się do każdego ciała - nawet jeśli wiele funkcji można dostosować. Pracownicy powinni więc zawsze poprosić pracodawcę o indywidualny model. Głębokość siedziska zapewnia, że ​miednica jest całkowicie usytuowana na siedzeniu, nie utrudniając krążenia krwi do nóg. Większe osoby będzie zatem często potrzebować głębszych krzeseł, to samo dotyczy siedziska: im cięższe ciało, tym twardsze powinno być siedzenie. W przeciwnym razie ciało zatonie, miednica przesunie się do tyłu, a plecy automatycznie staną się krzywe. Jeśli oparcie jest zbyt miękkie, to również zawodzi w swojej funkcji podparcia. Również tutaj ważna jest własna masa ciała użytkownika- w szczególności ze względu na nacisk na oparcie.Warto również przyjrzeć się bliżej podłokietnikom. Powinny one pomóc Ci utrzymać ręce pod kątem90 stopni bez wysiłku. Ludzie o bardzo szerokich ramionach mają inne wymagania co do szerokości krzesła (i odległości między podłokietnikami) niż osoby o węższej budowie. Przy okazji, zawsze warto sprawdzić ustawienia krzesła po upływie pewnego czasu: czy nadal jest ono odpowiednie dla twojego ciała? Czy nadal wykonuje wszystkie swoje zadania? Jeśli odpowiedź brzmi„nie”, czas na wymianę. Ale nawet idealne krzesło jest bezwartościowe bez jego właściciela: użytkownik powinien celowo sprawdzać swoją postawę, gdy zaczynają pracę i jeśli to konieczne zmieniać pozycję siedzącą. Gdy tylko znajdą idealną pozycję na krześle, wielu pracowników biurowych zauważa, że ​​dzień w pracy ma znacznie mniejszy wpływ na ich ciało

Więcej