fotele biurowe Jest 12 produktów.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

“Good design is good business”

Zdanie to powstało w latach 50 XX wieku i obowiązuje do dziś. Znaczenie wzornictwa wzrosło na światowych rynkach XX wieku, nie tylko w segmencie premium, ale także w segmencie medium. Produkty Interstuhl, w tym fotele biurowe, otrzymały renomowane nagrody, takie jak :„Red Dot Award” i „if Award”, Interstuhl może bezproblemowo kontynuować ten sukces prezentując swoje rozwiązania w segmencie foteli biurowych. Nagroda Good Design Award jest jedną z najstarszych i znanych nagród projektowych. Gospodarzem, organizatorem i darczyńcą jest Muzeum Architektury i Projektowania Chicago Athenaeum. Muzeum otrzymuje rocznie około 3000 zgłoszeń od ponad 40 krajów. Jury składające się architektów, projektantów, architektów wnętrz, artystów i polityków decyduje według kryteriów takich jak innowacja, forma, materiał, inżynieria, koncepcja, funkcjonalność, przydatność i wrażenie estetyczne, zadaje sobie pytanie: jak jakość estetyczna wpłynie na nasz przyszły styl życia? Meble Interstuhl do siedzenia, w tym fotele biurowe zawsze stanowiły punkt odniesienia na arenie międzynarodowej ze względu na doskonały stosunek ceny do wydajności i dobrze zaprojektowaną ergonomię. Dobra konstrukcja produktów Interstuhl jest jedną z charakterystycznych cech, mówi Werner Link, dyrektor zarządzający Interstuhl. „ Dobry projekt to dobry biznes ” Pasja do krzeseł pokazuje, jak duży nacisk Interstuhl kładzie na wysoce złożone interakcje między procesami projektowania i produkcji mebli do siedzenia w tym foteli biurowych. Interstuhl skupia się na funkcjonalności, estetyce foteli biurowych i innowacjach, ale także na ekologii i zrównoważonym rozwoju. Ścieżka, która prowadzi do zdrowej przyszłości.

KAŻDY FOTEL BIUROWY MOŻE BYĆ DOSKONAŁYM SIEDZISKIEM

Wysokiej jakości nowoczesne fotele są najlepszym warunkiem zdrowej pracy przy biurku. Nie dają jednak żadnej gwarancji, że pracownicy właściwie na nim siedzą. Tylko dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu fotela można indywidualnie dostosować do wymogów ergonomicznych siedzącej na nim osoby. I to wszystko sprowadza się do tego. Przecież żadne ciało nie jest zaprojektowane zgodnie z ustawieniami fabrycznymi. Dlatego nowa mantra brzmi: nie tylko siadaj, najpierw odpowiednio ustaw fotel a zdrowiej znaczy efektywniej.

SIEDZENIE VS ZDROWE SIEDZENIE

Wszyscy wiemy, że siedzenie przez długi czas może powodować problemy z napięciem i krążeniem, a także problemy z plecami. Wiemy również, że stawy, mięśnie i układ krążenia są poddawane szczególnym obciążeniom z powodu siedzenia przez długi czas. Ale mało kto wie, że odpowiednie dostosowanie krzesła może znacznie złagodzić wiele z tych skutków. Często po prostu siadamy na niewłaściwie wyregulowanym lub całkowicie nieskorygowanym fotelu,  na którym nasze ciało nie tylko musi się zmagać z siedzeniem samym w sobie, ale również z kompensacją całkowicie nieodpowiedniej postawy. Każdy z nas ma inną sylwetkę i inne wymagania w zakresie wsparcia. Dlatego koncepcja jest prosta: wszystko, co można regulować w nowoczesnym fotelu biurowym, powinno być właściwie dostosowane!!!

Więcej